OpenID Connect / OAuth client (3.0.0-alpha7) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Redirect URL
cs: URL adresa pro přesměrování
