OpenID Connect / OAuth client (3.0.0-alpha7) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: Machine name
da: Internt navn

en: Redirect URL
da: Omdirigér til URL
