OpenID Connect / OAuth client (3.0.0-alpha7) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Edit
es: Editar

en: Name
es: Nombre

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Redirect URL
es: URL de redirección
