OpenID Connect / OAuth client (3.0.0-alpha7) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Type
is: Slag

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Name
is: Navn

en: Machine name
is: Maskinnavn
