OpenID Connect / OAuth client (3.0.0-alpha7) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
