OpenID Connect / OAuth client (3.0.0-alpha7) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Redirect URL
pl: URL przekierowania
