OpenID Connect / OAuth client (3.0.0-alpha7) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: Machine name
sl: Strojno ime
