OpenID Connect / OAuth client (3.0.0-alpha8) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Picture
ast: Imaxe

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Locale
ast: Llocal

en: Time zone
ast: Estaya horaria

en: Profile
ast: Perfil

en: Logout
ast: Zarrar sesión

en: Hidden
ast: Anubríu
