OpenID Connect / OAuth client (3.0.0-alpha8) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Picture
bo: པར

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Locale
bo: རང་ལུགས

en: Time zone
bo: དུས་ཁུལ

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Address
bo: ས་གནས

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Logout
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Replace
bo: བརྗེ་བ

en: The username %name has not been activated or is blocked.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་%name་དེ་ནུས་ཡོད་བཟོས་མེད་པའམ་བཀག་འགོག་བྱས་འདུག

en: Above
bo: གོང་དུ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
