OpenID Connect / OAuth client (3.0.0-alpha8) - en to ms translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Type
ms: Jenis

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Login
ms: Log masuk

en: Edit
ms: Sunting

en: None
ms: Tiada

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Picture
ms: Gambar

en: Email
ms: E-mel

en: Locale
ms: Tempatan

en: Time zone
ms: Zon waktu

en: Profile
ms: Profil

en: Phone number
ms: Nombor telefon

en: Logout
ms: Log keluar

en: Full name
ms: Nama penuh

en: Hidden
ms: Terselindung

en: The username %name has not been activated or is blocked.
ms: Nama pengguna %name belum diaktifkan atau sedang diblok.

en: Above
ms: Di atas

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: About
ms: Perihal

en: Uses
ms: Penggunaan
