OpenID Connect / OAuth client (3.0.0-alpha8) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Picture
pa: ਤਸਵੀਰ

en: Time zone
pa: ਟਾਈਮ ਜ਼ੋਨ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ
