OpenID Connect / OAuth client (3.0.0-alpha8) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Login
se: Logge sisa

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Picture
se: Govva

en: Phone number
se: Telefuvdnanummir

en: Logout
se: Logge eret

en: About
se: Birra

en: Birthdate
se: Riegádanbeaivi
