OpenID Connect / OAuth client (3.0.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Picture
hy: նկար

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Time zone
hy: Ժամային գոտի

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: The username %name has not been activated or is blocked.
hy: %name  օգտատիրոջ անունը  ակտիվ չէ կամ արգելափակված է

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Uses
hy: Օգտագործում
