OpenID Connect (8.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Picture
ta: படம்

en: Time zone
ta: நேரவட்டாரம்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Timezone
ta: நேர மண்டலம்
