OpenID Connect (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Picture
ps: انځور

en: Time zone
ps: مهال سيمه

en: Other
ps: نور

en: Timezone
ps: مهال سيمه
