OpenID Connect (8.x-1.0-beta3) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Status
it: Stato

en: Picture
it: Ritratto

en: Time zone
it: Fuso orario

en: Other
it: Altro

en: Timezone
it: Fuso orario

en: Redirect URL
it: URL per la redirezione
