OpenID Connect (8.x-1.0-beta5) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Status
he: מצב

en: Picture
he: תמונה

en: Time zone
he: איזור זמן

en: Other
he: אחר

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Timezone
he: איזור זמן

en: LinkedIn
he: לינקדין
