OpenID Connect / OAuth client (8.x-1.5) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Email
am: ኢሜይል

en: Time zone
am: የሰዓት ሰቅ

en: Hidden
am: ድብቅ
