OpenID Connect / OAuth client (8.x-1.5) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Picture
fil: Larawan

en: Locale
fil: Pampook

en: Time zone
fil: Sona ng oras
