OpenID Connect / OAuth client (8.x-1.5) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Picture
jv: Gambar

en: Locale
jv: Lokal

en: Time zone
jv: Zona wektu

en: Advanced
jv: Mahir

en: Security
jv: Jagabaya

en: Profile
jv: Profil

en: Logout
jv: Metu

en: Hidden
jv: Umpetan

en: The username %name has not been activated or is blocked.
jv: Jeneng pangganggo %name ora aktif utāwā uwis ditolak.

en: Above
jv: Ndhuwur

en: About
jv: Ngenani
