OpenID Connect / OAuth client (8.x-1.5) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Login
sl: Prijava

en: None
sl: Brez

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Picture
sl: Slika

en: Time zone
sl: Časovni pas

en: Profile
sl: Profil

en: Logout
sl: Odjava

en: Hidden
sl: Skrito

en: Replace
sl: Zamenjaj

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sl: Uporabniško ime %name ni aktivirano oziroma je blokirano.

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
