OpenID Connect REST API (8.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Other
ca: Altres

en: Expires
ca: Expira

en: User profile
ca: Perfil d'usuari

en: Machine Name
ca: Nom màquina
