OpenID Connect REST API (8.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Settings
cs: Nastavení

en: Other
cs: Jiné

en: Expires
cs: Expiruje

en: User profile
cs: Profil uživatele

en: Machine Name
cs: Strojový název
