OpenID Connect REST API (8.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Settings
de: Einstellungen

en: Other
de: Weitere

en: Expires
de: Läuft ab

en: Generic
de: Allgemein

en: User profile
de: Benutzerprofil

en: Machine Name
de: Systemname

en: Authorization Code
de: Berechtigungscode

en: Are you sure you want to delete authorization mapping %id?
de: Möchten Sie die Autorisierungszuordnung %id wirklich aufheben?

en: Are you sure you want to delete state token %id?
de: Möchten Sie die den Status-Token %id wirklich löschen?
