OpenID Connect REST API (8.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Settings
fi: Asetukset

en: Other
fi: Muu

en: Expires
fi: Vanhenee

en: User profile
fi: Käyttäjäprofiili

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi
