OpenID Connect REST API (8.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Other
pl: Inne

en: Expires
pl: Wygasa

en: User profile
pl: Profil użytkownika

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy
