OpenID Connect REST API (8.x-1.0-rc2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Settings
ja: 設定

en: Other
ja: その他

en: Expires
ja: 期限切れ

en: User profile
ja: ユーザープロフィール

en: Machine Name
ja: システム内部名称
