OpenID Connect REST API (8.x-1.0-rc2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Home
pt: Início

en: Settings
pt: Definições

en: Other
pt: Outro

en: Expires
pt: Expira

en: Generic
pt: Genérico

en: User profile
pt: Perfil de utilizador

en: Machine Name
pt: Nome de máquina
