OpenID Connect REST API (8.x-1.0-rc2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Settings
ru: Настройки

en: Other
ru: Другое

en: Expires
ru: Истекает

en: User profile
ru: Профиль пользователя

en: Machine Name
ru: Машинное имя
