OpenID Connect REST API (8.x-1.0-rc2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Other
vi: Khác

en: Expires
vi: Hết hạn

en: Generic
vi: Chung

en: Machine Name
vi: Tên nội bộ
