OpenID Connect REST API (8.x-1.0-rc2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Settings
he: הגדרות

en: Other
he: אחר

en: Facebook
he: פייסבוק

en: User profile
he: פרופיל משתמש

en: Machine Name
he: שם מכונה
