Open Intranet (1.0.0-beta2) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Next
af: Volgende

en: Content
af: Inhoud

en: Search
af: Soek

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Help
af: Hulp

en: read more
af: lees meer

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Header
af: Hoof

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
