Open Intranet (1.0.0-beta2) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Next
bg: Още

en: Content
bg: Съдържание

en: Search
bg: Търси

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Help
bg: Справка

en: read more
bg: чети по-нататък

en: Email
bg: Е-поща

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Phone
bg: Телефон

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
