Open Intranet (1.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (59 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: Content
sv: Innehåll

en: Search
sv: Sök

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Help
sv: Hjälp

en: read more
sv: läs mer

en: Email
sv: E-post

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Phone
sv: Telefon

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: White
sv: Vit

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Transparent
sv: Genomskinlig

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Light
sv: Ljust

en: Primary
sv: Primär

en: Secondary
sv: Sekundär

en: Pagination
sv: Paginering

en: Powered by Drupal
sv: Drivs av Drupal

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Sidebar first width
sv: Bredd på första sidospalt

en: Text Formats
sv: Textformat

en: Dark
sv: Mörkt

en: Sidebar second width
sv: Bredd på andra sidospalt

en: Footer first
sv: Första sidfot

en: Footer second
sv: Andra sidfot

en: Footer third
sv: Tredje sidfot

en: Last page
sv: Sista sidan

en: Install demo content
sv: Installera innehåll på prov.

en: Primary menu
sv: Primär meny

en: Footer fourth
sv: Fjärde sidfot

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: Site header
sv: Sidhuvud för webbplats

en: First page
sv: Första sidan

en: Page @items.current
sv: Sida @items.current

en: Featured top
sv: Framhävd överst

en: Featured bottom first
sv: Framhävd först längst ned

en: Featured bottom second
sv: Framhävd andra längst ned

en: Featured bottom third
sv: Framhävd tredje längst ned

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder

en: User account menu
sv: Meny för användarkonto

en: Search form (narrow)
sv: Sökformulär (smal)

en: Search form (wide)
sv: Sökformulär (bred)
