Open Intranet (1.0.0) - en to nl translation catalogue (60 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: Content
nl: Inhoud

en: Search
nl: Zoeken

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: read more
nl: lees verder

en: Email
nl: E-mail

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: White
nl: Wit

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Quick Links
nl: Snelkoppelingen

en: Transparent
nl: Transparant

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Light
nl: Licht

en: Primary
nl: Primair

en: Secondary
nl: Secundair

en: Pagination
nl: Paginering

en: Powered by Drupal
nl: Gebouwd met Drupal

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Text Formats
nl: Tekstopmaken

en: Dark
nl: Donker

en: Footer first
nl: Eerste voettekst

en: Footer second
nl: Tweede voettekst

en: Footer third
nl: Derde voettekst

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Install demo content
nl: Demo-inhoud installeren

en: Primary menu
nl: Primair menu

en: Footer fourth
nl: Vierde voettekst

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Installing demo content
nl: Demo-inhoud aan het installeren

en: Book outline for @book.title
nl: Boekstructuur voor @book.title

en: Site header
nl: Site kop

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Page @items.current
nl: Pagina @items.current

en: Featured top
nl: Aanbevolen (boven)

en: Featured bottom first
nl: Aanbevolen (onder, eerste)

en: Featured bottom second
nl: Aanbevolen (onder, tweede)

en: Featured bottom third
nl: Aanbevolen (onder, derde)

en: Footer fifth
nl: Vijfde voettekst

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu

en: Search form (narrow)
nl: Zoekformulier (smal)

en: Search form (wide)
nl: Zoekformulier (breed)
