Open Intranet (1.1.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Search
hy: Որոնել

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: read more
hy: կարդալ ավելին

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Text Formats
hy: Տեքստի ֆորմատներ
