Open Intranet (1.1.0) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Next
nn: Neste

en: Content
nn: Innhald

en: Search
nn: Søk

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Help
nn: Hjelp

en: read more
nn: les meir

en: Header
nn: Topptekst

en: Phone
nn: Telefon

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: Highlighted
nn: Utheva

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste
