Open Intranet (1.2.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Next
gu: આગળ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Search
gu: શોધ

en: Help
gu: મદદ

en: read more
gu: વધુ વાંચો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો
