Open Intranet (1.2.0) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Next
mn: Дараах

en: Content
mn: Агуулга

en: Search
mn: Хайх

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Help
mn: Тусламж

en: read more
mn: дэлгэрүүлж унших

en: Email
mn: Имэйл

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Text Formats
mn: Бичвэрийн хэлбэрүүд
