Open Intranet (1.2.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: Content
os: Мидис

en: Search
os: Агуырд

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
