Open Intranet (1.3.0) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Next
br: Da heul

en: Search
br: Enklask

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Search form (narrow)
br: Paperenn enklask(strizh)

en: Search form (wide)
br: Paperenn enklask (ledan)
