Open Intranet (1.3.1) - en to be translation catalogue (28 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Content
be: Змесціва

en: Search
be: Пошук

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Help
be: Дапамога

en: read more
be: чытаць далей

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Header
be: Загаловак

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар

en: Text Formats
be: Тэкставыя Фарматы

en: Dark
be: Цёмная

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў
