Open Intranet (1.3.1) - en to ro translation catalogue (43 entries)

en: Next
ro: Următor

en: Content
ro: Conținut

en: Search
ro: Căutare

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Help
ro: Ajutor

en: read more
ro: citiţi mai departe

en: Email
ro: email

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Header
ro: Cap

en: Phone
ro: Telefon

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: Go to first page
ro: Mergi la prima pagină

en: Go to last page
ro: Mergeți la ultima pagină

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Pagination
ro: Paginație

en: Powered by Drupal
ro: Construit pe Drupal

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Status messages
ro: Status mesaje

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar

en: Main page content
ro: Conținut principal pagină

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: Text Formats
ro: Formate pentru text

en: Footer first
ro: Primul subsol

en: Footer second
ro: Al doilea subsol

en: Footer third
ro: Al treilea subsol

en: Last page
ro: Ultima pagină

en: Primary menu
ro: Meniu principal

en: Footer fourth
ro: Al patrulea subsol

en: Site branding
ro: Branding-ul sitului

en: Book outline for @book.title
ro: Structură carte pentru @book.title

en: Site header
ro: Antet sit

en: First page
ro: Prima pagină

en: Page @items.current
ro: Pagina @items.current

en: Footer fifth
ro: Al cincilea subsol

en: Primary admin actions
ro: Acțiuni primare administrator

en: User account menu
ro: Meniu cont utilizator
