Open Intranet (1.3.2) - en to az translation catalogue (33 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Content
az: Məzmun

en: Search
az: Axtarış

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: White
az: Ağ

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Highlighted
az: Vurğulanan

en: Previous page
az: Əvvəlki səhifə

en: Text Formats
az: Mətn Formatları

en: Last page
az: Son səhifə

en: Primary menu
az: Əsas menyu

en: Site branding
az: Saytın markalanması

en: Book outline for @book.title
az: @book.title üçün kitab kontur

en: First page
az: Birinci səhifə
