Open Intranet (1.3.2) - en to ca translation catalogue (57 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Content
ca: Contingut

en: Search
ca: Cerca

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Help
ca: Ajuda

en: read more
ca: llegeix més

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Phone
ca: Telèfon

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: White
ca: Blanc

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Light
ca: Clar

en: Primary
ca: Primari

en: Secondary
ca: Secundari

en: Pagination
ca: Paginació

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Text Formats
ca: Formats de text

en: Dark
ca: Fosc

en: Footer first
ca: Primer peu

en: Footer second
ca: Segon peu

en: Footer third
ca: Tercer peu

en: Last page
ca: Última pàgina

en: Primary menu
ca: Menú principal

en: Footer fourth
ca: Quart peu

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Book outline for @book.title
ca: Esquema del llibre per @book.title

en: Site header
ca: Capçalera del lloc

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Page @items.current
ca: Pàgina @items.current

en: Featured top
ca: Destacat superior

en: Featured bottom first
ca: Destacat inferior primer

en: Featured bottom second
ca: Destacat inferior segon

en: Featured bottom third
ca: Destacat inferior tercer

en: Footer fifth
ca: Peu cinquè

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari

en: Search form (narrow)
ca: Formulari de cerca (estret)

en: Search form (wide)
ca: Formulari de cerca (ample)
