Open Intranet (1.3.2) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Next
ka: შემდეგი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Search
ka: ძიება

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Help
ka: დახმარება

en: read more
ka: დაწვრილებით

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: Text Formats
ka: ტექსტის ფორმატები
