Open Intranet (1.3.2) - en to sk translation catalogue (40 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Content
sk: Obsah

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: read more
sk: čítať ďalej

en: Email
sk: E-mail

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Phone
sk: Telefón

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: White
sk: Biela

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Primary
sk: Primárny

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Text Formats
sk: Textové formáty

en: Footer first
sk: Prvá pätička

en: Footer second
sk: Druhá pätička

en: Footer third
sk: Tretia pätička

en: Last page
sk: Posledná strana

en: First page
sk: Prvá strana

en: Page @items.current
sk: Strana @items.current

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Search form (narrow)
sk: Vyhľadávací formulár (úzky)

en: Search form (wide)
sk: Vyhľadávací formulár (široký)
