Open Intranet (1.4.0) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: Content
sl: Vsebine

en: Search
sl: Išči

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Help
sl: Pomoč

en: read more
sl: preberi več

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Header
sl: Glava

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: White
sl: Bela

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
