Open Intranet (1.5.0) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Go to previous page
bn: পূর্ববর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to next page
bn: পরবর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Help
bn: সহায়তা

en: read more
bn: আরও পড়ুন

en: Email
bn: ইমেইল

en: Add new comment
bn: নতুন কমেন্ট যুক্ত করুন

en: Go to first page
bn: প্রথম পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to last page
bn: শেষ পৃষ্ঠায় যাও

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব

en: Secondary menu
bn: দ্বিতীয় মেনু

en: Text Formats
bn: লেখার ফরম্যাটসমূহ
