Open Intranet (1.5.0) - en to cs translation catalogue (38 entries)

en: Next
cs: Další

en: Content
cs: Obsah

en: Search
cs: Hledat

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Help
cs: Nápověda

en: read more
cs: číst dál

en: Email
cs: E-mail

en: Page title
cs: Název stránky

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Phone
cs: Telefon

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: White
cs: Bílá

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Transparent
cs: Průhledná

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Primary
cs: Primární

en: Secondary
cs: Sekundární

en: Powered by Drupal
cs: Běží na Drupalu

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Text Formats
cs: Textové formáty

en: Last page
cs: Poslední stránka

en: Book outline for @book.title
cs: Osnova knihy @book.title

en: Site header
cs: Hlavička webu

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu
